Zrealizowane Kampanie

  • Wszystkie
  • AdWords
  • Pozycjonowanie
  • Wdrożenia

100% realizowanych przez Nas kampanii osiągnęło sukces. Poniżej przedstawiamy wybranych klientów i ich pozytywne wyniki osiągnięte dzięki Szybkiej Pozycji.

250 %
zwiększona sprzedaż usługi

Rezultat zrealizowanych kampanii

Kampania dla klienta przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dochód jaki został osiągnięty z kampanii AdWords spowodował wzrost o 250% zysków przed jej wdrożeniem. Kampania AdWords została stworzona na terytorium Polski.

95 %
więcej sprzedanych biletów

Rezultat zrealizowanych kampanii

Prowadzona przez nas kampania AdWords przyczyniła się do 95% wiecej sprzedanych biletów. Dzięki nam możesz być na bieżąco, a strona klienta zyskała jeszcze większą popularność z czego jesteśmy zadowoleni i dumni.

Strona: www.ftb.pl
157 %
zwiększona sprzedaż biletów

Rezultat zrealizowanych kampanii

Dla jednego z najlepszych klubów w Polsce i dla naszego klienta kampania pomogła zwiekszyć sprzedaż biletów aż o 157%. Jak widać reklama z AdWords z naszą pomocą to gwarantowany sukces.


8051
nowych monitorowanych pracowników

Rezultat zrealizowanych kampanii

Prowadzona dla naszego klienta kampania przyczyniła się do 8051 nowych monitorowanych pracowników. Innowacyjne narzędzie klienta zyskało nowe gron klientów. Wydajność pracy pracowników wzrosła i znacznie zwiększył się ruch na jego stronie.

39 %
zdobytych nowych projektów

Rezultat zrealizowanych kampanii

Kampania AdWords pomogła dla naszego klienta zdobyć 39 % nowych projektów. Ruch na stronie klienta znacznie się zwiększył, przybyło nowych klientów i wzrosło zainteresowanie usługami.700 %
zwiększona liczba klientów

Rezultat zrealizowanych kampanii

Nasza kampania prowadzona dla strony pomocy drogowej znacząco podniosła wskaźniki ruchu na stronie a przede wszystkim podniosła zainteresowanie usługami naszego Klienta. Po 3 miesiącach kampanii sprzedaż wzrosła o ponad 700%.

Gotowy na pracę z Nami

Skontaktuj się z nami!