Aktualności

SUKCES KAMPANII ADWORDS PRAWA-JAZDY-360.PL

Nasz dział Marketing i PR podsumował roczne działania kampanii adwords i z radością informuje, że dla naszego klienta Prawo-Jazdy-360.pl w całym 2015 roku przez kampanię na AdWords w której łącznie było 807 tysięcy kliknięć status konwersji wyniósł 236 tysięcy. Gratulujemy i cieszymy się ze wspólnego sukcesu.

Sukcesprawo-jazdy-360.plAdwordsKampaniaWzrost 235%Konwersja 236 tys.Google
PODSUMOWANIE ROKU 2015 SKALA NASZYCH GLOBALNYCH PROJEKTU PRZESZŁA NASZE NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA

Nasze serwisu/usługi dotarły do 112 Państw
2 041 743 – tyle użytkowników odwiedziło nasze serwisy
140 817 603 – odsłon zostało wygenerowanych
120 TB danych zostało pobranych
00:15 minut – średni czas trwa jednej sesji
40,1/59,9 – stosunek nowych do powracających użytkowników.

SukcesPodsumowanie 2015112 Państw2 mln użytkowników140 mln odsłon30 mln PLN przychoduMarka Globalna
CERTYFIKAT GOOGLE POSZERZAMY NASZE KOMPETENCJE

Z radością informujemy, iż nasze grono zasiliły nowe osoby posiadające certyfikaty Google Analytics oraz Google AdWords

CertyfikatAdwordsAnalyticsGoogle
AKTUALIZACJA SYSTEMU PACHA - NOWA AKTUALIZACJA

Nasi specjaliści wdrożyli z sukcesem nową aktualizację w systemie dedykowanym dla Pacha. Wdrożenie obejmowało obsługę bramek obrotowych, które umożliwiają wejście na teren imprezy. API, które zostało przez nas napisane komunikuje się z czytnikiem laserowym, drukarką oraz serwerem, który umożliwia weryfikację kodu kreskowego.

Pacha PoznańNowy klientAdwordsAPIPozycjonowanieOprogramowanie
STATYSTYKI - NOWA FUNKCJONALNOŚĆ

W dniu dzisiejszym został dodany moduł STATYSTYK, który posiada informacje o sekcjach:
Pytania – Szczegółowe: posiadają informacje o ilości pozytywnych i negatywnych odpowiedziach. Na przełomie tygodnia widać w jakim kierunku nasze umiejętności się kształtują.
Testy – Podsumowanie: wyświetlają informację o ilości łącznie wykonanych testów jak i rozdzielenie na ilość pozytywnych jak i negatywnych
Pytania – Podsumowanie: pokazują ile pytań łącznie zostało rozwiązanych, jaki jest to procent łącznych pytań oraz procentowe zestawienie rozwiązanych poprawnie jak i niepoprawnie odpowiedzi.
CO NAJWAŻNIEJSZE
Można zobaczyć wszystkie pytania wraz z ich odpowiedziami na które udzieliło się odpowiedzi. Możesz zawsze wrócić do danego pytania, sprawdzić je i przeanalizować na spokojnie.
Statystyki można znaleźć na stronie w górnym menu koło przycisku Zaloguj/Wyloguj

Prawo-Jazdy-360.plNowy klientAdwordsAPIPozycjonowanieOprogramowanie
SzybkaPozycja nasze możliwości i nasz rozwój

Szybkapozycja.pl to firma, która specjalizuje się w promowaniu firm w wyszukiwarce Google. Kadra zarządzająca to nie tylko specjaliści w tej dziedzinie ale także ekipa, która nieustanie się dokształca i zdobywa wiedzę tak by z pełną świadomością pomóc Wam zaistnieć w Internecie.
Firma nasza prężnie się rozwija, działamy na rynku od wielu lat. Głównym naszym celem jest promowanie stron w Adwords. Zaufało nam już wielu klientów, którzy powierzając nam prowadzenie kampanii, zaoszczędzili czas i nakład pracy. Wszystkimi czasochłonnymi czynnościami związanymi z reklamą jak i regularnym jej monitorowaniem zajmujemy się my, tak byście mogli zyskać grono nowych klientów. Eksperci z optymalizacji z naszej ekipy są zdania, iż reklamy Adwords pomagają osiągnąć sukces w biznesie i na tym skupiamy naszą pracę.

Start blog
SzybkaPozycja i nasze atuty

Atutem naszej strony jest to iż klient samodzielnie decyduje jaki budżet chce przeznaczyć na reklamę. Ustala swoje wydatki i może je również od razu obliczyć. Po wyczerpaniu środków może je odnowić lub dowolnie modyfikować w zależności od efektów i potrzeb. W dużej mierze zależy to od ilości kliknięć. Z nami to proste. Poniżej przedstawiamy kroki, które należy wykonać do zapoznania się z wyceną:
podaj branżę > miasto (lokalizacja)> ile chcesz przeznaczyć (miesięczny budżet)>
na końcu ukaże się Państwu wynik ile w wybranych parametrach będzie kliknięć.

Jeśli jednak nie wiesz na co się zdecydować, pomożemy Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości, wyjaśnimy szczegółowo na czym to polega i jakie przyniesie Tobie korzyści. U nas płacisz tylko za efektywną reklamę, a więc za klikniecie potencjalnego klienta. Masz możliwość także decydować o dziennej stawce na promocje swojej strony.

Zapraszamy do zapoznanie się z cennikiem: http://szybkapozycja.pl/pricing.html

Start blog
Internet, wyszukiwarki i ich potężna siła

Internet to niewątpliwie najpotężniejsze medium na świecie. Rozwój Internetu przyczynił się do budowania marki taki by zaistnieć w świadomości klientów.
Przyszłość należy do Internetu, a jaka jest przyszłość Internetu?
Zastanawialiście się kiedyś ile jest już stron na świecie?
Jak się rozwija?
Na naszym blogu będziemy zamieszczać cyklicznie artykuły które wyjaśnią Ci wszystkie wątpliwości i pytania.

Start blog
Etapy tworzenia stron

Ważnym etapem w tworzeniu stron internetowych jest domena.
Zastanowić się należałoby jak najlepiej nazwać swoją stronę.
Jak wybrać odpowiednią domenę, na co zwracać uwagę przy wyborze końcówki .pl,.com itp oraz która najlepsza? Odpowiedź na te pytania nie jest na pewno prosta. Jeśli więc stoisz przed dylematem i wyborem skontaktuj się z nami a przedstawimy Tobie najkorzystniejsze rozwiązanie.

Start blog
Warto jest przekazać swoją stronę specjalistom

Warto jest przekazać swoją stronę specjalistom ds. promocji w Internecie. Dlaczego warto? Odpowiedź jest prosta. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu specjaliści od reklamy pomogą Tobie zaistnieć w Internecie, zwiększy się ruch na stronie a co za tym idzie, zwiększy się grono potencjalnych klientów. Oprócz prowadzenia kampanii Adwords, dostarczymy Tobie raport dotyczący twojej strony, ruchu na stronie, zajmiemy się optymalizacja strony, oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Jako Partner Google, budujemy silną markę Twojej firmy. Nie spoczywamy na lurach, nieustannie bierzemy udział w szkoleniach i programach dostosowując się do dynamicznie zmieniającego się Internetu. To jest nasz sukces i dzięki temu zaufało nam już grano zadowolonych klientów.

Start blog
Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron to najpopularniejsza forma reklamy dla firm. Nie ulega wątpliwości, iż jest procesem długotrwałym, dzięki któremu podwyższony zostaje ranking strony, co przekłada się w następnej kolejności na zwiększenie odwiedzin strony www, czyli potencjalnych klientów. Niemal każdy z nas wie w jaki sposób korzysta z Internetu, internautów z roku na rok również jest coraz więcej zatem jeśli chcesz zaistnieć w Internecie należy wybrać słowa kluczowe odpowiednie dla naszej branży i zastanowić się nad tym jak mają znaleźć się w wyszukiwarce Google.
W naszej bazie znajdują się czołowe marki, które dzięki temu zyskały jeszcze wyższe pozycje. Stało się to bez wątpienia trendem ale przede wszystkim i skutecznych innowacyjnym sposobem pozyskiwania klientów. W dobie Internetu należy podążać za nowinkami technologicznymi i za tym co się zmienia. Jeśli i ty chcesz zostać zauważony nie rozważaj innej formy to jest najskuteczniejsza i najszybsza metoda.
Daj się zauważyć rozważ pozycjonowanie.

Start blog
Reklama Adwords

Reklama Adwords to najszybszy sposób docierania do klientów. Dzięki reklamie Adwords zostaniesz szybko odnaleziony, a twoja reklama dotrze bezpośrednio do twoich klientów. Nie musisz czekać aż znajdziesz się na pierwszej stronie wyszukiwarki. Dzięki reklamie Adwords jest to możliwe. Nie czekaj na konkurencję, wyprzedź ich i bądź zauważony.
Popularność wynika ze skuteczności. Każdy może sobie pozwolić na tego typu reklamę dzięki dostępowi do Internetu. Wpisując do wyszukiwarki konkretny produkt czy usługę odnajdzie na najwyżej pozycji w wyszukiwarce Google interesujące go dziedziny. Google daje bowiem możliwość wykupienia reklamy i pojawienia się na samym szczycie. Czynnikami warunkującymi wysokość tej pozycji zależna jest od kilku czynników, od popularności danej frazy (ilości reklamodawców) od kwoty którą przeznaczysz. Równie ważnym czynnikiem jest treść samej reklamy, dlatego warto zwrócić się o pomoc do odpowiednich firm, które pomogą w odpowiedni sposób dobrać ją do twoje strony i usług które proponujesz.

Start blog
Marketing szeptany

Marketing szeptany jest celowym działaniem, mającym doprowadzić informację w sposób bezpośredni do odbiorcy. Należy do najistotniejszych form reklamy i daje ogromne możliwości dla firm. Nie chodzi tylko pozytywne wyrażenie opinii ale przede wszystkim o rozgłos i szansę na zaistnienie na rynku. Jest to metoda promocji w reklamie społecznej. Podjęte działania przyczyniają się do wyrażenia pozytywnej opinii o usługach, na temat produktu czy też marki. Zaliczamy tutaj reklamy telewizyjne oddziałujące na odbiorcę w pozytywny sposób , jak i działania w internecie na forach dyskusyjnych, czy rekomendacje wśród znajomych i przyjaciół. Wiele firm skorzystało już z tej formy reklamy i zyskało na tym grono przychylnych im klientów. Fachowcy w tej dziedzinie potrafią wpłynąć na opinie publiczną, a dzięki pracownikom takich firm wykreowano opinie na temat usług czy proponowanych produktów.

Start blog
Reklama Internetowa

Istnieje wiele form reklamy dzięki którym możesz zaistnieć w Internecie. Wśród których możemy wymienić reklamy banerowe i niestandardowe. Do najbardziej popularnych reklam banerowych zaliczamy reklamy w Internecie, a więc strony internetowe www. Stanowi podstawowe źródło informacji o firmie i proponowanych usługach i towarach. Odwiedzanie stron www stało się niewątpliwie jednym z głównych źródeł funkcjonowania. Do tego typu reklam zaliczamy również banery, Pop Under czy Expand Baner. Wśród reklam niestandardowych wymienić można Adwords, Seo marketing, Blog, remarketing czy Blog.

Start blog
Reklama w Adwords

Reklama w Adwords umożliwia wykonanie kampanii reklamowej w wyszukiwarce Google. Polega na wyborze fraz po wpisaniu których wyświetli się Twoja reklama. To ty decydujesz w jaki sposób będzie się ona wyświetlała, możesz określić sposób w tym treść, region w którym będzie wyświetlona, czy budżet. Poprawnie dobrane słowa kluczowe przyczynią się do zwiększenia wyników twoje strony i częstości jej odwiedzin. Nie od dziś wiadomo że dobra reklama przyciąga.
Specjaliści w tej dziedzinie mają nie tylko lata doświadczeń za sobą, ale i wiedzę i umiejętności aby w odpowiedni sposób pomóc w doborze fraz i sposobu wyświetlania się reklamy.

Start blog
URUCHOMIENIE BLOGA - DUŻO SIĘ DZIEJE I WARTO O TYM PISAĆ

Dlatego stwierdziliśmy, że będziemy Państwa informować o wszystkich istotnych tematach które dzieją się w obrębie firmy, realizowanych projektu czy wdrożonych usług.

Start blog